Antipasti di mare

Qofte Merluci ose cdo lloj peshku tjeter

Valutazione attuale: 0 / 5

Stella inattivaStella inattivaStella inattivaStella inattivaStella inattiva
 

Qofte Merluci ose cdo lloj peshku tjeter  

 

Me makinen e mishit grijme peshkun, patatet, mardanozin.

Pasi grihen i perziejme mire te gjitha bashke dhe i skuqim sherbehen me limon

Peshk te zier dhe te pastruar nga halat

patate te ziera

pak djath kaçkavall i grire

veze e fresket

 

 

panna

pak mardanoz

piper

spec i kuq jo djegs

aroma te ndryshme perveç rigonit

kripe